phone
محصولات دیبا
خدمات پشتیبانی
خدمات مشاوره‌ای
خدمات وب
گروه دیبا

 

بهره برداری از سامانه مدیریت جلسات

سامانه مدیریت جلسات با نام تجاری دیبا.رامان پس از طی مراحل تحلیل، طراحی و بررسی بهترین تجربه های کاری، آماده عرضه به بازار شد. این سامانه با توجه به نیاز در حوزه  

یکپارچه سازی فرآیندهای سازمان، یکی از سیستم های مورد نیاز مشتریان بود که بارها نیاز آن مطرح شده بود.

این سیستم قابلیت پوشش انواع جلسات رسمی و غیررسمی را داشته و اثربخشی آن در سه بخش قبل از برگزاری جلسه، در طی انجام جلسه و پس از پایان جلسه ادامه دارد. با بهرمندی از این سیستم، تمامی صورت جلسات نظم یافته و پیگیری انجام مصوبات از طریق ابزارهای مختلف قابل ردیابی است.

سامانه جلسات دیبا، قابلیت اتصال به ابزارهای اطلاع رسانی از جمله ایمیل و پیام کوتاه (SMS) را نیز داشته و از طریق وب سرویس میتواند ارتباطات مؤثر دیگری را در خصوص ایجاد یکپارچگی در شرکت پدید آورد. همچنین به منظور بالابردن سرعت کارایی سیستم، اکثر بخشهای آن به صورت محتوای متغیر (Dynamic) در نظر گرفته شده است.

سامانه مدیریت جلسات دیبا.رامان، در دو نسخه عادی و هولدینگ آماده بهره برداری است که در نسخه هولدینگ، امکان تعریف جلسات وابسته به شرکتهای اقماری نیز قابل کنترل و برنامه ریزی است.

منبع خبر: واحد بازاریابی و فروش

ثبت پسوندهای هیجان انگیز جدید دامنه های اینترنتی

ثبت پسوندهای هیجان انگیز جدید دامنه های اینترنتیبر اساس تصمیمات اخیر ICANN و اقدامات صورت گرفته در خصوص ثبت پسوند دامنه های اینترنتی، پسوندهای بسیار جذاب با رویکردهای